XPeng P7

Specificaties basisuitvoering · Leaseprijs indicatief (60 mnd / 10.000 km/jr) · Laatst bijgewerkt: 28 juli 2026

XPeng P7
Foto: Poprace (CC0) via Wikimedia Commons

De XPeng P7 is een gestroomlijnde elektrische sportsedan met vleugeldeuren op de topversie en een groot bereik van ruim 570 km. Het designstatement onder de Chinese EV's. Voor wie een opvallende sedan zoekt met veel techniek voor zijn geld. Private lease vanaf € 699 per maand.

Specificaties

Actieradius (WLTP)576 km — praktijk ± 490 km
Accucapaciteit (netto)82.7 kWh
Vermogen203 kW (276 pk)
0–100 km/u6.7 s
Snelladen (DC)max. 135 kW
AC-laden11 kW
CarrosserieSedan, 5 zitplaatsen
Bagageruimte440 liter
Trekgewichtgeen trekhaak mogelijk
Vanafprijs (aanschaf)€ 49.990
Private lease vanaf€ 699 per maand

Actieradius per situatie

De WLTP-opgave van 576 km haal je vooral in de stad; op de snelweg in de winter blijft er fors minder over. Onze verwachting per scenario:

Zomer (± 20°C)Winter (± 0°C)
Stad± 660 km± 490 km
Gemengd± 545 km± 415 km
Snelweg (120–130)± 450 km± 345 km

Berekend uit de WLTP-opgave met gangbare praktijkfactoren; het werkelijke bereik hangt af van rijstijl, banden en verwarming. Reken je eigen situatie door met de actieradius calculator.

Laden: hoe snel gaat het echt?

Thuis / AC (11 kW)Snellader / DC (max 135 kW)
10 → 80% laden± 5.3 uur± 43 min
Bereik per uur laden± 80 km
Bereik per 15 min snelladen± 140 km

Vakantie-afstand: met een volle accu plus één snellaadstop van 15 minuten kom je met de P7 ongeveer 510 km ver — genoeg om tot in België of Duitsland te komen. Meer over onderweg laden lees je in onze laadgids.

Wat kost rijden met de P7?

Met een verbruik van ± 14.4 kWh/100 km (afgeleid van accu en WLTP, incl. laadverlies) betaal je per 100 km:

LaadwijzeTariefPer 100 km
Thuis€ 0,28 /kWh± € 4
Publieke laadpaal€ 0,45 /kWh± € 7
Snellader€ 0,69 /kWh± € 11

Echte maandlasten: lease + stroom

KilometrageLease vanaf+ stroom (vooral thuis)Totaal p/mnd
10.000 km/jr€ 699± € 41± € 740
15.000 km/jr€ 699± € 61± € 760
20.000 km/jr€ 699± € 82± € 781

Leasebedrag op basis van 60 mnd / 10.000 km; bij 15.000–20.000 km per jaar stijgt ook het leasebedrag zelf (± 8% per 5.000 km). Stroom gerekend tegen € 0,31/kWh gemengd thuistarief.

Plus- en minpunten

Sterke punten

  • Elegant, laag design met groot bereik
  • Rijk uitgerust inclusief geavanceerde rijassistentie
  • Aantrekkelijke prijs voor een D-segment sedan

Aandachtspunten

  • Laadsnelheid van de huidige versie blijft achter
  • Beperkte kofferopening zonder liftback

Bekijk het actuele lease-aanbod bij onze partners

Voor de XPeng P7 hebben we (nog) geen live prijzen in onze vergelijking. Deze leasemaatschappijen bieden elektrische modellen aan — bekijk hun actuele aanbod:

Als je via deze knoppen een leasecontract afsluit, kunnen wij een vergoeding ontvangen; dit heeft geen invloed op de prijs die jij betaalt.

Wat kost de P7 per maand, alles meegerekend?

Naast het leasebedrag van ± € 699 betaal je alleen stroom. Bij 10.000 km per jaar en vooral thuisladen is dat ± € 40 per maand; laad je vooral publiek, reken dan op ± € 65. Bereken jouw situatie met de laadkosten calculator. Zakelijke rijders berekenen hun netto bijtelling met de bijtelling calculator.

Video: XPeng P7 review

Videoreview XPeng P7

Veelgestelde vragen over de XPeng P7

Wat kost een XPeng P7 leasen?

De XPeng P7 lease je vanaf circa € 699 per maand (60 maanden, 10.000 km per jaar), inclusief allriskverzekering, onderhoud, banden en wegenbelasting. Alleen laadstroom betaal je zelf — reken op ± € 40–€ 65 per maand bij 10.000 km per jaar.

Hoe ver komt de XPeng P7 echt?

De WLTP-actieradius is 576 km. In de praktijk is dat bij gemengd gebruik ± 490 km, en op de snelweg in de winter ± 346 km. De 82.7 kWh-accu laadt met maximaal 135 kW aan de snellader.

Komt er een nieuwe generatie P7?

Ja, XPeng presenteerde de volledig nieuwe Next P7 met 800V-techniek; die staat voor 2026 op de Europese planning. De huidige P7 wordt tot die tijd scherp aangeboden.

Heeft de P7 echt vleugeldeuren?

De topversie P7 Wing heeft vleugeldeuren voor; de reguliere versies hebben gewone portieren met verzonken grepen.

Andere elektrische XPeng-modellen